Trippin’ Blues Amsterdam

Thursday
June 18
Blues dance!

Doors: 18:00. Tickets: 15 aan de deur

Op donderdag 18 juni trappen we het internationale bluesdansfestival Trippin’ Blues Amsterdam af in De Nieuwe Anita met een knus, late‑night Blues dansfeest. Verwacht diepe grooves, slow drags en speelse shuffles op live muziek van Jerome en Danny de Vijlder, plus dj’s die precies weten hoe ze een volle kamer in beweging houden. Entree is 15 euro aan de deur – geen partner of danservaring nodig, wel schoenen waarop je kunt dansen en een liefde voor live muziek.

Op dinsdag 23 juni komen we terug naar De Nieuwe Anita voor onze open stage after‑after party: de meest relaxte avond van de week, waar van alles kan gebeuren. Festivaldeelnemers en vrienden springen het podium op, verrassen elkaar met liedjes, acts en wat je maar wil delen met het publiek, we veranderen de backroom in een vriendelijke, licht chaotische Blues hangout. Toegang is op donatiebasis: geef wat je kunt, blijf zo lang je wilt.

Beide avonden zijn onderdeel van Trippin’ Blues Amsterdam 2026 – zes dagen lang Blues dansen en live muziek verspreid over de stad. Meer info over het festival, workshops en de grote feesten vind je op de website van Trippin’ Blues: trippinblues.amsterdam.

.

MORE EVENTS AT
DE NIEUWE ANITA

Schrijfcafé Tussen de Regels

May 15

ANITA 21! met Power to the Pipo + Manu Louis + DJ Gandalf + DJ Paroah + Junk Shop Discotheque

May 15

ANITA 21! met Tiigre + The Soul Demons + DJ Bone + DJ Sjaak

May 16

Gember en Citroenen presenteert: Tom van Mieghem (BE)

May 17

CANCELLED: Nutty Anita’s Gripe Club II

May 17

Indie Game Developers

May 17

Cinemanita & Fiber Factory

May 18

Witte Gei’t? met Nina Sampermans + Liberty Corbett + Līva Dumpe

May 19

Amsterdam Vinyl Club

May 20