Gember en Citroenen presenteert: Eugène Ligtvoet

Sunday
December 21
16:3018:30
Vertel Café

Deuren: 15.30, start: 16.30. Tickets zijn 6,25 en hier te koop

Deze editie is Eugène Ligtvoet onze gastverteller. Eugene Ligtvoet (HKU theater & drama) is acteur, muzikant en zanger. Deze talenten laat hij samenvloeien in de rol die hem ’t meest dierbaar is, die van verhalenverteller. Hij stond aan de basis van het Utrechtse collectief ‘Stadsavonturen’ en werkt al jarenlang als verhalenschrijver en –uitvoerder in en voor diverse steden, musea en cultuurhistorische locaties.

Het draaiboek:

15:30 deur & bar open voor bezoekers van het vertelcafé

16:30-17:10 Leer- en probeerpodium met Marike Verschoor. Voor de pauze doorgaans 2 korte verhalen. Daarvan vertelt Marin steeds het tweede, en gaat daarmee de uitdaging aan, om met zijn korte verhaal het verhaal van eerste verteller en dat van de verteller na de pauze met elkaar te linken. Ook speelt hij (als daar tijd voor is, graag een setje op zijn 12-snarige akoestische gitaar, vaak en graag met Tamara Weessies op de fluit.

17:10-17:30 Pauze

17:30-18:25 Na de pauze elke maand een ander Nederlandstalige Topverteller (zie de programmering hier).  Eugène vertelt: Het dagboek van Tante Joke of Hoe je met scheve voet toch tevreden door het leven kunt stappen. Zang en snaren: Pietr Wolkers

18:25-18:30 Afsluiting en groepsfoto van de optredende artiesten.

MORE EVENTS AT
DE NIEUWE ANITA

Witte Gei’t? met John Doe + Rosa Kiki + Titus

March 3

Boekpresentatie Archipel in inkt

March 4

Nutty Anita’s March Madness

March 5

Schrijfcafé Tussen de Regels

March 6

ANGRYBODIES + Michelle Samba & Human the Hannah

March 6

Zielkracht: DJ’s only night!

March 7

International Women’s Day Fundraiser for Central African Women

March 8

Cinemanita, Fiber Factory en de Boekenclub

March 9

Witte Gei’t?: Backroom Blues live + Timm Knipt!

March 10