Witte Gei’t? met Junebug, Gerhardt en Sophie Janna

Tuesday
September 2
20:30
— Acoustic live music —

Witte Geit: A peaceful Mind…!?

Elke dinsdag korte akoestische acts op ons kleine podium! Vanaf zes uur kan er gegeten worden bij Robin Food.
Entree is gratis maar een donatie voor de spelende artiesten wordt gewaardeerd!
—
Every Tuesday, short acoustic acts on our small stage. Tonight, restaurant Robin Food is open from 6.
Entry is free but a donation for preforming artists is appreciated!

Op 2 september bij De Nieuwe Anita: een nieuwe editie van Witte Gei’t, met drie bijzondere artiesten! Gecureerd door Sophie Janna, die stiekem zelf ook maar een set voor haar rekening heeft genomen, want ze heeft nieuwe liedjes. Hieronder de hele line up:

Het Haarlemse Junebug is een muzikaal duo dat de dagelijkse beslommeringen van een twintiger verwerkt in dromerige, tedere folknummers. Hun muziek zoekt de perfecte balans tussen de grauwe realiteit van het leven en de romantiek in de kleine dingen.

Kunstenaar en muzikant Gerhardt heeft een geweldig voorstellingsvermogen, wat tot uiting komt in z’n filmische folkpop geïnspireerd door Britse en Amerikaanse iconen als Oasis, David Bowie en Tom Waits. 

Sophie Janna bezingt met haar sprookjesachtige folkliedjes hoe het is om een zacht mens te zijn in een betonnen wereld. Melancholisch, warm en hoopvol. 

Bij deze editie van Witte Gei’t wordt er onversterkt gespeeld – als je wilt kletsen, vragen we je dit in de achterzaal te doen, of te wachten tot tussen de sets. 

MORE EVENTS AT
DE NIEUWE ANITA

Klaske Oenema + Nyk de Vries + Berkman & Berkmann

October 28

Literanita X Luan Buleshkaj

October 29

Disco Galaxy 3 – Space Age DJ Collective & Collignon

October 30

HALLOWEEN

October 31

HALLOWEEN – Kids Party

October 31

Cinemanita & Fiber Factory

November 2

Martin’s Monthly Pencil Parlour

November 3

Witte Gei’t? met Second Hand Sunset en The Earwurms

November 3

Purple Pinky EP Listening Party ft. Luka Schuurman and Band Photo

November 4